آر اف فرکشنال سوزنی قیمت خرید

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونه آر اف فرکشنال با کیفیت را خریداری نماییم؟بهترین آر اف فرکشنال سوزنی ر ا از کجا خریداری کنیم؟ویژگی های آر اف فرکشنال سوزنی الیسیس
آر اف فرکشنال سوزنی

آر اف فرکشنال سوزنی الیسیس ساخت شرکت chungwoo کره جنوبی است. دستگاه آر اف فرکشنال الیسیس از لحاظ هزینه های مصرفی بسیار مقرون به صرفه می باشد هزینه مصرفی این دستگاه حدود 500 هزار تومان است. بنابر این برای مناطقی که توان هزینه بالا را ندارند بسیار مناسب است.در صورتی که قصد خرید آر اف فرکشنال را دارید می توانید با ما در ارتباط باشید تا با توجه به منطقه محل زندگی و بودجه شما بهترین محصول موجود در بازار ایران را به شما معرفی کنیم.

آر اف فرکشنال سوزنی

چگونه آر اف فرکشنال با کیفیت را خریداری نماییم؟

آر اف فرکشنال سوزنی

در هنگام خرید یک دستگاه آر اف فرکشنال سوزنی باید چند  نکته را در نظر بگیرید، اول اینکه قیمت خود  دستگاه چقدر  است آیا با توجه به قیمت دستگاه آر اف فرکشنال شما توان خرید دستگاه را به صورت نقدی یا شرایطی را داریدیا خیر؟ و بر ای بالا بردن کیفیت کاری خود چقدر می خواهید هزینه صرف نمایید؟ دوما اینکه هزینه مصرفی آر اف فرکشنال سوزنی، که در واقع همان قیمت سوزن آر اف فرکشنال چقدر هست؟ زیرا امکان دارد در محل کار شما یا بهتر بگویم ناحیه که شما کلینیک دارید مردم زیاد هزینه نکنند و توان پرداخت هزینه های بالا را نداشته باشند. بنابراین حتما این مورد را در نظر بگیرید. سومین نکته کیفیت دستگاهی که شما خریداری می کنید خیلی مهم است. و طبق تجربه اغلب افرادی که سال هاست در حوزه زیبایی کار می کنند دستگاه های اروپا و کره ای از کیفیت خیلی خوبی برخوردار هستند.

بهترین آر اف فرکشنال سوزنی ر ا از کجا خریداری کنیم؟

آر اف فرکشنال سوزنی

اغلب افراد جامعه به دنبال زیبایی هستند و برای رفع نیاز این افراد هم پزشکان و سرمایه گذاران بدنبال بهترین دستگاه ها برای کلینیک های زیبایی و یا سالن های زیبایی خود هستند. دستگاه آر اف فرکشنال یکی از محصولات پایه برای زیبایی و جوانسازی است. این دستگاه را همراه با بسیاری از محصولات مکمل به صورت یک پکیج به زیباجویان خود در هر رده سنی می توانید توصیه نمایید.بدون توجه به محدودیت سنی هر فرد زیبایی جوی که وارد کلینیک شما می شودمی توان توصیه نمود.

بهتریتن دستگاه آر اف فرکشنال سوزنی را می توانید از شرکت های وارد کننده این محصول و یا از نمایندگی آنها خریداری نمایید. و با مراجعه حضوری به شرکت و دیدن دستگاه از نزدیک و پرسیدن سوالاتی که در ذهن دارید از کارشناسان شرکت می توانید یک خرید فوق العاده داشته باشید.

ویژگی های آر اف فرکشنال سوزنی الیسیس

آر اف فرکشنال سوزنی

دارای هندپیس میکرومموری موتور برای ورود آسانتر سوزن ها جهت جلوگیری از آسیب و خونریزی و درد زیاد.

دارای نیدل های ضد حساسیت با روکش طلا جهت ر سانایی بهتر.

قابلیت استفاده هر تیپ از سوزن ها برای بیش از 6000 شات بدون کند شدن در طی جلسات درمانی بنابراین یک بیمار با سوزن های که خریداری می کند می تواند بیش از هشت جلسه مراجعه کند.

تولید جریان رادیو فرکانسی با توان بسیار بالا با فرکانس 1 مگاهرتز.

قابلیت عمق نفوذ از 0.5 تا 3.5 میلی متر با دقت 0.1 میلی متر جهت استفاده در ضخامت های مختلف پوست و متناسب با موضع درمان.

دستگاهی برای تمام تایپ های پوستی در چهار فصل سال و سازگار با تمام آب هوا های مختلف بدون محدودیت.

امکان استفاده در تمام مناطق حتی پلک بالا و پایین.

دستگاه آر اف سوزنی الیسیس سریعترین دستگاه آر اف فرکشنال سوزنی در دنیا بوده که قابلیت تنظیم فاصله شات ها از 0.3،ثانیه تا 0.5،1،1.5،2،3 ثانیه را دارا می باشد.

عدم لیز چربی های صورت به دلیل استفاده از نیدل های Non insulated

عدم ایجاد آسیب حرارتی در اپیدرم و توانایی ایجاد حرارت در تمام ضخامت درم

صنوبر اسماعیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید