خرید آر اف فرکشنال لینوکس

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت انواع دستگاه آر اف فرکشنالفروش تخصصی آر اف فرکشنالخرید مستقیم آر اف فرکشنال لینوکس
آر اف فرکشنال لینوکس

آر اف فرکشنال لینوکس از امواج رادیو فرکانسی برای جوان سازی و زیبایی پوست استفاده می کند و دارای دو مدل می باشد یک مدل تک هندپیس و یک مدل دو هندپیس می باشد.انواع دستگاه آر اف فرکشنال در بازار تجهیزات زیبایی وجود دارد. مدل های ایرانی ، کره ای ، چینی و اروپا که هر کدام دارای قیمت های متفاوت می باشند. جهت اطلاع از قیمت و مشخصات هر کدام می توانید در وب سایت تخصصی ما می توان خرید انواع دستگاه آر اف فرکشنال را با ارزن ترین قیمت ممکن انجام داده و این دستگاه را که بسیار پرکاربرد می باشد خریداری نمود و از آن استفاده های فراوانی کرد.

آر اف فرکشنال لینوکس

 

قیمت انواع دستگاه آر اف فرکشنال

آر اف فرکشنال لینوکس

با مشاهده لیست قیمت دستگاه آر اف فرکشنال می توان این دستگاه را در انواع مختلفی خریداری کرد.

این دستگاه دارای امواج در شدت های کم برای درمان های زیبایی مثل: سفت کردن پوست، حذف یا کاهش چربی با لیپولیز و اپوستوسیس یا سرعت بخشیدن به بهبود زخم ها می باشد.

درمان با دستگاه ار اف فرکشنال موجب گرم شدن سلول ها در لایه های چربی شده و این بافت همبند شکسته که معمولا از آدیپوسیت ها تشکیل شده و انرژی را در چربی ذخیره می نماید.

گرمای این دستگاه، پوسیت را مجبور به آزاد سازی اسیدهای چرب که به عنوان یک فیلتر برای بدن عمل کرده و انتقال به سیستم لنفاوی می کند.

زمانیکه اسیدهای چرب از بافت چربی ها آزاد می شوند آنها کوچک شده و در نتیجه بدن لاغرتر می شود.

فروش تخصصی آر اف فرکشنال

آر اف فرکشنال لینوکس

بهترین دستگاه آر اف فرکشنال توسط مراکز تخصصی به فروش می رسد که انواع متنوعی از این دستگاه را با مارک های مختلف دارا می باشد.

برای مشاهده تغییرات درمانی در زمان استفاده از این دستگاه باید گفت که این تغییرات بر اساس تغییرات کلاژن در پوست می باشد.

اولین تغییر در کلاژن حدود 3 هفته بعد از جلسه درمانی شروع شده و بعد از 3 ماه به حداکثر خود می رسد و بعد از آن ادامه دارد.

بنابراین تغییرات اولیه 2 الی 3 هفته بعد از درمان دیده شده اما تغییرات ناشی از درمان در ماه سوم بعد از درمان به حداکثر می رسد.

از همین رو می توان گفت تغییرات اولیه که سریع بعد از آر اف به وجود می اید به دلیل انقباض الیاف کلاژن و تغییرات اصلی است اما تاخیر آن به دلیل تولید کلاژن جدید می باشد.

دستگاه آر اف فرکشنال لینوکس یکی از مدل های مختلف موجود در بازار دستگاه تجهیزات زیبایی می باشد که سال هاست در ایران استفاده می شود و دارای کیفیت خیلی خوبی می باشد.

آر اف فرکشنال لینوکس دارای دو مدل می باشد. یک مدل تک هندپیس است که تنها هندپیس اراف فرکشنال سوزنی را دارا می باشد و دارای قیمت مناسب تری نسبت دیگر مدل های آر اف فرکشنال است.

مدل دوم دستگاه آر اف فرکشنال لینوکس دو هندپیس است علاوه بر هندپیس فرکشنال دارای یک هندپیس چکش سرد می باشد که برای خنک سازی پوست و بستن منافذ باز استفاده می شود.

 

خرید مستقیم آر اف فرکشنال لینوکس

آر اف فرکشنال لینوکس

با خرید بی واسطه و مستقیم آر اف فرکشنال لینوکس می توان در هزینه های پرداختی خود تا حد زیادی صرفه جویی کرد.

از آر اف فرکشنال لینوکس می توان برای بهبود و از بین بردن مواردی همچون: مقابله با پیری، لیفت بازو، رفع افتادگی پوست شکم، ران و باسن، رفع غبغب، رفع افتادگی پوست صورت با کشیدن و سفت کردن پوست صورت و گردن، لیفت گونه، رفع چین‌ و چروک، رفع پف زیر چشم، رفع اسکار، رفع خطوط و ترک‌ های بارداری، برداشتن خال و… استفاده کرد.

صنوبر اسماعیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید