بهترین قیمت دستگاه آر اف فرکشنال درمان آکنه

آنچه در این مقاله می خوانید...

عملکرد عالی دستگاه آر اف فرکشنالتامین کننده دستگاه آر اف فرکشنال درمان آکنه

امروزه معضل اکنه گریبان گیر بسیاری از افراد از جمله خانم ها و اقایان می باشد. بر خلاف تصور عموم که فکر می کنند مشکل جوش و اکنه فقط برای سنین نوجوانی می باشد، این مسئله برای بسیار از افراد در بزرگسالی هم اتفاق می افتد. بیشتر افراد کار های مختلفی برای درمان اکنه انجام می دهند که شاید در ابتدا تغییراتی مشاهده شود اما پس از گذشت مدتی کوتاه، پوست به حالت اولیه ی خود بر می گردد. اما سوال اصلی اینجاست که درمان قطعی و اصولی چیست؟ دستگاه آر اف فرکشنال درمان آکنه یکی از راه های بسیار موثر و قطعی درمان جوش می باشد که نظر بسیاری را به سمت خود جلب کرده است.

بهترین قیمت دستگاه آر اف فرکشنال درمان آکنه

عملکرد عالی دستگاه آر اف فرکشنال

عملکرد عالی دستگاه آر اف فرکشنال نحوه استفاده از این دستگاه این گونه است که پزشک یا اپراتور با استفاده از بی حسی موضعی(برای راحتی بیش تر زیباجو)، پوست شما را بی حس کرده و سپس دستگاه را روی پوست شما قرار داده. این دستگاه کانال های کوچکی روی پوست ایجاد می کند و چربی پوست را ازاد می کند، پوست از فشار ناشی از ان چربی رها می شود به همین ترتیب از ایجاد جوش های جدید جلوگیری می شود و همچنین باعث بهبود جای جوش های قدیمی شده. از دیگر کاربرد های این دستگاه می توان به: کاهش حفره های سطح پوست ناشی از اکنه، کاهش منافذ باز پوست که ظاهر نامناسبی به پوست میدهد، افزایش کلاژن سازی، ترمیم پوست و غیره اشاره کرد.

بعد از جلسه ی دوم درمان شما نتایج چشمگیری در پوست خود مشاهده می کنید اما معمولا درمان کامل با چهار جلسه صورت می گیرد. عملکرد عالی دستگاه ار اف فرکشنال باعث شده که در مدت کوتاهی افراد زیادی مشتاق استفاده از این دستگاه باشند. به همین دلیل گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در کلینیک های زیبایی می باشد.

تامین کننده دستگاه آر اف فرکشنال درمان آکنه

تامین کننده دستگاه آر اف فرکشنال درمان آکنه جوش می باشد که نظر بسیاری را به سمت خود جلب کرده است. این روش درمان نوعی پرتو درمانی می باشد که با روش خاصی گرما را بافت پوستی می رساند و باعث تحریک سلول های پوستی می شود و پوست وادار به بازسازی خود می شود. از این دستگاه برای درمان مشکلاتی که پوست را عمیقا درگیر کرده استفاده می شود.درمان مشکلات پوستی با دستگاه آر اف فرکشنال، یک درمان نوین می باشد که با استفاده از فرکانس rf کار می کند.

با توجه به تقاضای زیاد افراد برای درمان مشکلات پوستی با این دستگاه، شرکت های تجاری اقدام به خرید و فروش این دستگاه کرده اند. شرکت تجاری بازرگانی آراد شرکت تامین کننده دستگاه آر اف فرکشنال درمان آکنه می باشد. همچنین این شرکت انواع دستگاه های پیشرفته برای درمان مشکلات پوستی را وارد می‌کند.

صنوبر اسماعیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید