بورس دستگاه لیزر موی زائد در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید دستگاه لیزر موی زائد در عمده فروشی هامعتبرترین مرکز فروش دستگاه لیزر موی زائدنمایندگی دستگاه لیزر مو در شمال کشورقیمت دستگاه لیزر موی زائد در بازار ترکیهفروشنده دستگاه لیزر موی زائد اصلبهترین برند لیزر موی زائد در بازار خارجیبازار دستگاه لیزر موی زائد در غرب کشوربازرگانی دستگاه لیزر مو درجه یک صادراتی در جنوبچگونه می توان دستگاه لیزر را با نازلترین قیمت تهیه کرد؟لیست کامل تولید کنندگان دستگاه لیزر موی زائدراهنمای انتخاب بهترین دستگاه لیزر موی زائدعرضه اینترنتی دستگاه لیزر موی زائد

امروزه دستگاه های لیزر مخصوص موهای زائد از مهم ترین تجهیزات بهداشتی و پزشکی به شمار می روند. البته استفاده از این دستگاه ها بیشتر از جنبه زیبایی مد نظر است. اما بدون شک رفع صحیح موهای زائد به نوبه خود می تواند؛ به ارتقای سطح سلامت روحی و جسمی افراد کمک کند. در هر حال روش های مختلفی برای تهیه این وسایل وجود دارد. بورس دستگاه لیزر موی زائد در ایران، ارقام مختلف این کالا را با تنوع بالایی ارئه می دهد.

بورس دستگاه لیزر موی زائد در ایران

خرید دستگاه لیزر موی زائد در عمده فروشی ها

خرید دستگاه لیزر موی زائد در عمده فروشی هاهمانند کلیه تجهیزات  پزشکی و آرایشگاهی، روش های مختلفی برای خرید دستگاه لیزر موی زائد وجود دارد. خریدار دستگاه لیزر مو، می تواند؛ این کالا را به صورت خرده یا عمده تهیه کند.
برای خرید عمده انواع دستگاه لیزر با قیمت مناسب، باید به عمده فروشی ها مراجعه کرد. منظور از عمده فروشی ها، همان مراکز اصلی پخش محصول می باشد. با این روش بسیاری از هزینه های واسطه گری حذف شده؛ و قیمت خرید نهایی دستگاه پایین می آید. از طرفی قیمت عمده هر کالایی، کمتر از قیمت جزئی آن است.

لازم به ذکر است؛ که تنوع دستگاه لیزر موی زاید، بسیار زیاد می باشد. روز به روز نیز بر تعداد این دستگاه ها افزوده می شود. به طوری که در بسیاری از مراکز معتبر ارائه دهنده خدمات لیزر، چندین نوع از این دستگاه ها را مشاهده می کنیم. علت اصلی تنوع، این است؛ که هر پوست و مویی به طول موج و درجه خاصی نیاز دارد.

معتبرترین مرکز فروش دستگاه لیزر موی زائد

معتبرترین مرکز فروش دستگاه لیزر موی زائدنام بردن از معتبرترین مرکز فروش دستگاه لیزر موی زائد، اندکی مشکل به نظر می رسد. زیرا خرید کردن از هر مرکزی مزایای خاص خود را دارد. به عنوان توضیح بیشتر باید گفت؛ که برخی از این مراکز فروش، نقش نمایندگی را ایفا کرده؛ و صرفاً دستگاه هایی با برند خاص را عرضه می کنند.
در این حالت، قیمت کالا بسیار مناسب است. اما تعدادی از فروشگاه های این حوزه، انواع و اقسام دستگاه های ویژه لیزر موهای زائد را ارائه می دهند. به این ترتیب دست خریدار برای انتخاب بهتر باز است. با تمام این تفاسیر معتبرترین مرکز فروش، همواره انواع دستگاه لیزر موی زائد را با قیمتی مناسب تر از بازار در اختیار مشتریان قرار می دهد.

علت رونق خرید و فروش چنین دستگاه هایی را می توان به مزیا لیزر موی زائد نسبت داد. در ادامه مهم ترین مزایای انجام این کار را ذکر می کنیم:

 • تاثیر فراوان لیزر بر کاهش رشد موها و حذف شدن تقریبی آنها
 • برای کلیه نقاط بدن قابل استفاده است.
 • در دراز مدت باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود.

نمایندگی دستگاه لیزر مو در شمال کشور

نمایندگی دستگاه لیزر مو در شمال کشوردر اکثر نقاط ایران می توان نمایندگی های مجاز عرضه دستگاه لیزر مو را پیدا کرد. به عنوان مثال می توان به نمایندگی این دستگاه ها در شمال کشور اشاره کرد. البته ناگفته نماند؛ که با توجه به تنوع برندهای این حوزه، احتمالاً تعداد نمایندگی های این خطه نیز نسبتاً زیاد می باشد.

در مورد هزینه دستگاه لیزر مو در شمال کشور، باید گفت؛ که بی ترید خرید این محصول از نمایندگی آن، مقرون به صرفه تر است. به خصوص اگر قصد خرید عمده دستگاه ها را داشته باشیم.

نکته جالب این است؛ که امروزه با کمک گرفتن از اینترنت، امکان آشنایی با نمایندگی های مجاز واقع در شمال کشور وجود دارد. همچنین در صورت تمایل می توان خرید و فروش این تجهیزات را به واسطه اینترنت انجام داد. البته باید دقت کرد؛ که مرجع درستی برای این کار انتخاب شود. سایت های معتبر دارای راه های ارتباطی مناسب و فعال می باشند.

قیمت دستگاه لیزر موی زائد در بازار ترکیه

قیمت دستگاه لیزر موی زائد در بازار ترکیهمهم ترین عامل تاثیرگذار بر قیمت لیزر موی زائد، نوع دستگاهی است؛ که برای انجام این کار استفاده می شود. البته عوامل دیگری هم در این مسئله دخیل هستند. به عنوان مثال قیمت جهانی لیزر موی زائد با قیمت انجام این خدمات در ایران فرق می کند.

حال این سوال پیش می آید؛ که قیمت دستگاه لیزر موی زائد در بازار چقدر است؟
پیش از هیر چیز باید گفت؛ که عوامل زیادی در تعیین قیمت این وسیله دخیل هستند. در اینجا به ذکر مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت یک دستگاه لیزر مو خواهیم پرداخت:

 • کشور محل ساخت دستگاه
 • مارک یا برند دستگاه لیزر مو
 • نوع دستگاه یا روش انجام لیزر (دایود، الکساندرایت و …)
 • میزان سازگاری دستگاه با پوست های مختلف
 • قابلیت از بین بردن انواع مو (ضخیم، کرکی، بور و …)
 • طول موج دستگاه
 • میزان قدرت نفوذ لیزر به فولیکول های مو
 • محل عرضه و نحوه خرید دستگاه لیزر موی زائد

به عنوان توضیح بیشتر باید گفت؛ که به عنوان مثال ممکن است؛ قیمت یک نوع دستگاه لیزر مو در بازار ترکیه با بازار سایر کشورها متفاوت باشد.

فروشنده دستگاه لیزر موی زائد اصل

فروشنده دستگاه لیزر موی زائد اصلفروشنده دستگاه لیزر موی زائد اصل، مدل های مختلف این کالا را با کیفیت مطلوب ارائه می دهد. بدیهی است؛ که برای گرفتن نتیجه خوب از لیزر به دستگاه های اصل و استاندارد نیاز داریم.
فروشندگان انواع دستگاه لیزر موی زائد اصل، محصولات خود را به شیوه های متنوعی عرضه می کنند. یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین روش های مدرن تجارت، فروش اینترنتی کالا می باشد. این کار مزایای زیادی برای خریداران و فروشندگان دارند.

به طور کلی با انتخاب یک منبع خوب و معتبر امکان دریافت مشاوره های لازم برای خرید دستگاه لیزر مو وجود دارد. به علاوه از این طریق می توان با مراکز اصلی پخش عمده محصولات ارتباط گرفت. در نتیجه قیمت دستگاه پایین می آید. از طرفی خرید و فروش اینترنتی، بسیاری از هزینه های جانبی را حذف کرده؛ و به میزان بالایی در وقت افراد صرفه جویی می کند.

کاملاً مشخص است؛ که دستگاه های اصل مخصوص لیزر موی زائد نسبت به نمونه های بدل، کارآیی بهتر و البته طول عمر بیشتری دارند. بنابراین در هر صورت، خرید آنها مقرون به صرفه است.

بهترین برند لیزر موی زائد در بازار خارجی

بهترین برند لیزر موی زائد در بازار خارجیبسیاری از افراد به دنبال لیزر موی زائد استاندارد می باشند. واضح است؛ که این کار به وسیله دستگاه های مرغوب و استاندارد انجام می گیرد. اما با توجه به تنوع این اقلام از جنبه های مختلف، نام بردن از بهترین برند لیزر موی زائد در بازار داخلی و خارجی، کار بسیار مشکلی می باشد.

برخی از برندهای معتبر خارجی، صرفاً به تولید نوع خاصی از دستگاه های لیزر شهرت دارند. اما برخی دیگر چند نوع از بهترین های این حوزه را می سازند. در ادامه بحث به ذکر چند مدل از بهترین دستگاه های لیزر موجود در بازار جهانی می پردازیم؛ که توسط برندهای برتر تولید می شوند:

 • دستگاه لیزر نوری آی پی ال
 • لیزر دایود
 • دستگاه لیزر اندی یگ
 • دستگاه لیزر الکساندرایت

هر کدام از اینها با مارک های مختلف در بازار موجود اند. انتخاب بهترین دستگاه بر اساس شرایط مختلفی صورت می گیرد.

بازار دستگاه لیزر موی زائد در غرب کشور

بازار دستگاه لیزر موی زائد در غرب کشوریکی از پر رونق ترین بازارهای دستگاه لیزر موی زائد در غرب کشور، واقع شده است. به عبارت دیگر خرید و فروش اقسام گوناگون دستگاه لیزر مو در استان های غربی ایران به میزان بالایی صورت می گیرد.
در بازار غرب کشور نیز می توان ارقام مختلف این محصول را با تنوع بی نظیر مشاهده نمود. لازم به ذکر است؛ که برخی از این بازارها پذیرای مهمانان و گردشگران زیادی می باشند. به همین علت تجارت دستگاه های لیزر بیش از بسیاری از نقاط کشور، رونق یافته است.

نکته قابل ذکر در مورد انواع تجهیزات مخصوص لیزر موهای زائد در بازار غرب کشور، این است؛ که هر دستگاهی کاربرد ویژه خود را دارد. یا به بیان بهتر انتخاب دستگاه باید با توجه به شرایط مراجعین و جنس پوست یا موی آنها انجام گیرد. به همین علت است؛ که در کلینیک های معتبر از چند دستگاه برای لیزر موها استفاده می کنند.

بازرگانی دستگاه لیزر مو درجه یک صادراتی در جنوب

بازرگانی دستگاه لیزر مو درجه یک صادراتی در جنوببازرگانی دستگاه لیزر مو درجه یک در جنوب، بهترین محصولات حوزه خود را با نرخ معقول به فروش می رساند. فروش دستگاه در این مرکز بازرگانی به صورت عمده و جزئی صورت می گیرد. اغلب کلینیک های بزرگ و مراکز معتبر فروش تجهیزات پزشکی، این دستگاه ها را به صورت عمده خریداری می کنند.

لازم به ذکر است؛ که بخشی از کار بازرگانی های معتبر جنوب کشور به صادرات دستگاه لیزر مو درجه یک اختصاص دارد. در واقع برخی از این مراکز، نقش شرکت صادراتی لیزر موی زائد را بازی می کنند. جنوب کشور در زمره مهم ترین مناطق تجاری قرار گرفته؛ و نقش مهمی در صادرات دستگاه ها بازی می کند.

دستگاه های لیزر صادراتی درجه یک از بهترین و کارآمدترین دستگاه ها انتخاب شده اند. البته همان گونه که می دانیم؛ کارآیی و میزان بازدهی این دستگاه ها تا حد زیادی به شرایط استفاده کننده بستگی دارد. مثلاً دستگاه مناسب پوست های تیره با پوست های روشن متفاوت است. همچنین روش لیزر موهای سیاه و ضخیم با لیزر کردن موهای بور، نازک یا کرکی فرق می کند.

چگونه می توان دستگاه لیزر را با نازلترین قیمت تهیه کرد؟

چگونه می توان دستگاه لیزر را با نازلترین قیمت تهیه کرد؟در بخش های قبل تا حدودی در مورد تنوع دستگاه های لیزر و اختلاف قیمت آنها صححبت شد. گفتیم؛ که علاوه بر نوع و مدل دستگاه، محل تولید و نحوه تجارت آن نیز بسیار مهم می باشد. بنابراین ممکن است؛ برای برخی مشتریان، این سوال پیش آید؛ که چگونه می توانند؛ دستگاه لیزر را با نازلترین قیمت ممکن تهیه کنند؟
برای جواب دادن به این سوال، باید گفت؛ که یکی از بهترین، مطمئن ترین و مقرون به صرفه ترین راه های خرید این لوازم، مراجعه به کارخانه های تولیدی یا نمایندگی آنها می باشد. همچنین برای خرید یک دستگاه خارجی می توان مستقیماً به مرکز وارد کننده آن مراجعه کرد.
اما مسئله این است؛ که برای خرید هر نوع دستگاهی با ارزان ترین قیمت، باید به نمایندگی انحصاری آن مراجعه کرد. در حالی که اغلب کلینیک های مجهز به چند مدل از این تجهیزات نیاز دارند.

به نظر می رسد؛ که بهترین روش برای تهیه دستگاه لیزر مو ارزان، کمک گرفتن از معتبرترین سایت های اینترنتی است. این دستگاه ها با تعداد زیادی از نمایندگی های مجاز در ارتباط می باشند. در نتیجه گاهی امکان خرید دستگاه لیزر مو نصف قیمت نیز فراهم می شود.

لیست کامل تولید کنندگان دستگاه لیزر موی زائد

لیست کامل تولید کنندگان دستگاه لیزر موی زائدکارخانه تولیدی دستگاه لیزر مو، ارقام گوناگون این دستگاه ها را با توجه به تنوع روش های لیزر، طراحی و روانه بازار می کند. اما آوردن لیست کامل تولید کنندگان این حوزه، کاری دشوار و وقت گیر است. البته به واسطه سایت های مجاز فعال در حوزه خرید و فروش تجهیزات لیزر می توان اسامی این تولید کنندگان را به دست آورد. البته همان گونه که پیشتر اشاره شد؛ امکان خرید دستگاه لیزر موی زائد به قیمت تولیدی نیز از این طریق وجود دارد.

علت زیاد بودن تعداد تولید کنندگان دستگاه لیزر موی زائد را می توان جا افتادن این روش در میان اقشار مختلف مردم دانست. یکی از مزایای لیزر موها، این است؛ که با این شیوه پوست انسان درگیر نشده؛ و لیزر فقط بر ریشه موها تاثیر می گذارد. از طرفی نسبت به روش های دیگر درد و ناراحتی کمتری ایجاد می کند. اما مهم ترین دلیل روی آوردن مردم به لیزر، موزدایی تقریباً دائمی است.

راهنمای انتخاب بهترین دستگاه لیزر موی زائد

راهنمای انتخاب بهترین دستگاه لیزر موی زائدبسیاری از اشخاصی که قصد لیزر کردن موهای زائد خود را دارند؛ در مورد دستگاه های انجام این کار تحقیق می کنند. هر چند که برای عده ای دیگر صرفاً ارائه خدمات با قیمت ارزان مهم است. اما باید توجه کرد؛ که هر خدمات ارزان قیمتی، مقرون به صرفه نیست.
باید خاطر نشان کرد؛ که نوع دستگاه، بیشترین میزان تاثیر را بر هزینه تمام شده لیزر موهای زائد خواهد گذاشت. بنابراین علاوه بر پرس و جوی قیمت، باید در مورد انتخاب بهترین دستگاه لیزر موی زائد نیز اطلاعات کافی را به دست آورد.

هر چند که انتخاب بهترین دستگاه با توجه به ویژگی های فیزیکی افراد، متفاوت است؛ اما یک سری راهنمایی های کلی در این خصوص وجود دارد:

 • توجه به برند و شرکت سازنده دستگاه
 • داشتن طول موج مناسب
 • مجهز به سیستم خنک کننده قوی (به منظور کاهش درد و التهاب)
 • قابل تنظیم بودن عرض پالس
 • میزان انرژی جهت از بین بردن هر نوع مو با هر نوع پوست

عرضه اینترنتی دستگاه لیزر موی زائد

عرضه اینترنتی دستگاه لیزر موی زائدهمان طور که در قسمت های مختلف این نوشتار، بارها گفته شد؛ عرضه اینترنتی دستگاه لیزر موی زائد، بهترین روش فروش آن محسوب می شود. مخصوصاً اگر خرید عمده دستگاه به واسطه یک منبع معتبر انجام گیرد.

یکی از مهم ترین مزایای عرضه اینترنتی این دستگاه های پزشکی و آرایشگاهی این است؛ که از هر جای ایران امکان سفارش دستگاه لیزر مو وجود دارد. امروزه این کار در اسرع وقت صورت گرفته؛ و باعث حذف شدن هزینه های اضافی (مثل ایاب و ذهاب) می شود.

پیش از انجام معامله اینترنتی باید از اعتبار سایت اطمینان حاصل کرد. به علاوه بهتر است؛ پیش از خرید دستگاه لیزر، اطلاعات لازم را از طریق راه های ارتباطی سایت کسب نمود. بدون شک فروشندگان مجرب این حوزه، کلیه مشاوره های لازم را در خصوص روش های لیزر ارائه می دهند.

صنوبر اسماعیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید