تولید کننده آر اف فرکشنال سوزنی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فرکانس های بالا آر اف فرکشنالبازرگانی خرید آر اف فرکشنال سوزنی

فرکانس آر اف، امواج رادیویی ایمنی است، که با نفوذ به لایه ی میانی پوست باعث تحریک کلاژن سازی و دیگر تغییرات در ساختمان پوست می‌شوند. این تغییرات نهایتاً باعث بهبود ظاهر و زیبایی پوست شما می‌شوند. آر اف فرکشنال سوزنی حاوی سوزن های بسیار ریزی است. خرید آر اف فرکشنال در کشور با کمک شرکت های خصوصی و بازرگانی صورت می گیرد چون هزینه ی حمل و جابه جایی دستگاه زیاد است و قیمت بالایی دارد.

تولید کننده آر اف فرکشنال سوزنی

فرکانس های بالا آر اف فرکشنال

فرکانس های بالا آر اف فرکشنال

زیبایی از قدیم اهمیت بالایی داشته و روش های زیادی نیز برای زیباتر شدن و جلوگیری از روند پیری به کار می رود.روش آر اف فرکشنال سوزنی (Fractional RF) نیز از ،مدرن‌ترین روش‌های جوانسازی پوست است. روشی که با ایمنی و تهاجم کم ،زحمت جراحی های زیبایی را کم کرده است.و نتایج بسیار خوبی را نیز به دنبال دارد. امواج این دستگاه به لایه های میانی پوست نفود کرده و موجب تحریک کلازن سازی می شود.

امواج دستگاه با فرکانس های بالا در لایه درم پوست، به گرما تبدیل می شود و خود عامل دما یکی از عوامل تحریک ساخت کلاژن است. این دستگاه به طور انتخابی به قسمت هایی از پوست آسیب وارد می کند و بافت فیبروزی ایجاد می کند.به این صورت لایه ی ضخیم ایجاد شده کلاژن سازی انجام می دهد.امواج رادیویی از امواج بی خطر استکه در وسایل گوناگونی استفاده می شوند.

مانند تلویزیون،مایکروویو و …امواج رادیویی بین ۳۰۰کیلو هرتز تا ۳۰۰ گیگا هرتز تعییر میکند ولی در بیشتر مواقع از ۴۵۰ کیلوهرترز بیشتر نمی شود.امواج آر اف آهسته تر از نور مرئی و بیش از یک میلیارد آهسته تر از اشعه ی Xاست.آر اف از سوی سازمان درمان روشی ایمن شناخته شده است.از این دستگاه در درمان جای جوش و اسکارها،شلی و چین و چروک پوست و همچنین در درمان سلولیت استفاده می شود.

این دستگاه همان طور که از نامش مشخص است حاوی سوزن های ریزی است که از ما بین آنها امواج رادیویی را وارد پوست می کند و تبادل گرما در لایه میانی پوست سرعت کلاژن سازی را بالا می برد.این دستگاه از معروف ترین دستگاه های امروزی در جهان است و معتبر نیز می باشد و اثر بسیار بالایی دارد در حین درمان جلسات حضور ممکن است بیشتر از یک جلسه به طول بیانجامد چون آسیب های پوستی در افراد مختلف می باشد.

بازرگانی خرید آر اف فرکشنال سوزنی

بازرگانی خرید آر اف فرکشنال سوزنی

شرکت هایی که در حیطه ی زیبایی و سلامت مشغول به کار هستند. این دستگاه ها را وارد کشور می کنند و در اختیار کلینیک و مراکز زیبایی پوست قرار می دهند.فعالیت درا ین زمینه بسیار پرسود و رونق است و بسیار فایده دارد.بازرگانی این دستگاه ها با برندهای مختلفی مشغول به همکاری هستند و خرید دستگاه هایی را انجام می دهند که صمانت پس از فروش را به همراه خود دارند.

صنوبر اسماعیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید