قیمت انواع دستگاه پلاسما جت اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربردهای پلاسما جت بر زیبایی چشمتهیه انواع دستگاه پلاسما جت اصل
دستگاه پلاسما جت اصل

برای رفع افتادگی پلک بدون عمل جراحی، از دستگاه پلاسما جت استفاده می شود. بلفاروپلاستی با دستگاه پلاسما جت از جدیدترین روش برای زیبایی چشم می باشد. دستگاه پلاسما جت برای افرادی که دارای شلی و افتادگی متوسط پوست هستند، گزینه ای مناسب می باشد، این روش بسیار سریع است و در کم تر از نیم ساعت قابل اجرا می باشد.

قیمت انواع دستگاه پلاسما جت اصل به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. تنوع در این سری از محصولات بالا بوده و هر یک از آن ها از قیمت منحصر به فردی دارند، اما شما با تهیه چندین عدد از آن ها می توانید خرید خود را به صرفه تر کنید.

قیمت انواع دستگاه پلاسما جت اصل

کاربردهای پلاسما جت بر زیبایی چشم

کاربردهای پلاسما جت بر زیبایی چشم

استفاده از دستگاه پلاسما جت از روش های است که هیچ معایبی را در پی نخواهد داشت. دستگاه پلاسما جت برای عمل های جراحی زیبایی گزینه ای می باشد که در آن به جای بریدن پوست اضافه یا استفاده از لیزر، از قوس کوچکی الکتریسیته استفاده می شود، از طرفی سلول های پوستی با استفاده از گرما در نهایت ترمیم خواهند شد.

استفاده از این دستگاه برای نواحی حساس پوست و اطراف چشم ها گزینه ای مناسب می‌ باشد؛ چرا که هیچ آسیبی به پوست اطراف چشم شما وارد نخواهد کرد و پلک ها پس از عمل همچنان حرکت مناسبی خواهند داشت.

از دستگاه پلاسما جت برای رفع افتادگی پلک استفاده می شود، برای افرادی که تمایل به عمل های جراحی و بیهوشی ندارند استفاده از دستگاه پلاسما جت گزینه ای مناسب می باشد. برای از بین بردن چین و چروک های چشم و رفع افتادگی پلک، پلاسما جت روشی عالی به حساب می آید.

در این روش از هیچگونه تیغ و برش استفاده نمی شود و پوست یا چربی پلک برداشته نخواهد شد، بلکه با استفاده از این دستگاه لایه های سطحی پوست از حالت جامد به حالت گاز تبدیل می‌ شوند.

برای افرادی که دارای افتادگی پلک کمی هستند و کسانی که افتادگی یک طرفه دارند، استفاده از دستگاه پلاسماجت گزینه مناسب می باشد، همچنین افرادی که بیماری خونریزی دهنده دارند و یا مشغله کاری آن ها بالا می باشد، استفاده از پلاسماجت توصیه می شود.

تهیه انواع دستگاه پلاسما جت اصل

تهیه انواع دستگاه پلاسما جت اصل

دستگاه پلاسماجت تنوع بالایی دارد که از بهترین آن ها می‌ توانیم به دستگاه پلاسما جت فایربولت اشاره داشته باشیم. با استفاده از این دستگاه می توانید یک درمان رضایت بخش و متناسب با صورت خود داشته باشید.این دستگاه دارای قابلیت صادرات به اروپا می باشد زیرا دارای CE اروپا می باشد.و تنها پلاسما جت موجود در بازار که دارای نقطه های سفید رنگ می باشد. برای تهیه انواع دستگاه پلاسما جت جدید روش های کثیری وجود دارد یکی از آن ها مراجعه حضوری به مراکز عرضه انواع دستگاه پلاسما جت می باشد اما چنین روش خریدی به شما توصیه نمی‌ شود، در این زمینه بهتر است که از طریق درگاه اینترنتی نسبت به خرید دستگاه پلاسما جت خود اقدام نمایید و خریدی به صرفه داشته باشید.

صنوبر اسماعیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید