قیمت خرید انواع دستگاه پلاسما پن

آنچه در این مقاله می خوانید...

سفارش خرید دستگاه پلاسما پن از عمده فروشی هامشخصات دستگاه پلاسما پن باکیفیتبازرگانی پلاسما پن درجه یک در ایرانبازار فروش انواع دستگاه پلاسما پن درجه یکعرضه دستگاه پلاسما پن با ارسال رایگانبهترین برند پلاسما پن ایرانی و وارداتیسایت خرید پلاسما پن ارزان قیمتتولیدکننده دستگاه پلاسما پن در مشهدنماینده فروش دستگاه پلاسما پن در تبریزخریدار دستگاه پلاسما پن ارزان قیمتفروش پلاسما پن درجه یک صادراتیقیمت دستگاه پلاسما پن در بازار داخلی

قیمت دستگاه پلاسما پن که یکی از انواع دستگاه های مورد استفاده در پزشکی پوست و مو به جهت زیبا سازی و جوان سازی است بسته به نوع کاربرد های این دستگاه متفاوت می باشد. البته می توان به این موضوع نیز اشاره کرد که قیمت این دستگاه برای خرید از بازار ایران تا حدی تحت تاثیر قیمت جهانی پلاسما پن نیز می باشد.

قیمت خرید انواع دستگاه پلاسما پن

سفارش خرید دستگاه پلاسما پن از عمده فروشی ها

سفارش خرید دستگاه پلاسما پن از عمده فروشی هابرای ثبت سفارش خرید دستگاه پلاسما پن از عمده فروشی ها مختلف مهمترین موضوعی که باید به آن توجه کنید، نوع کاربرد دستگاه پلاسما پن است که باعث پیشرفت های زیادی در ارائه هرچه بهتر خدمات زیبایی و جوان سازی پوست را به همراه داشته است.

از مهمترین کاربرد ها و اثرات درمانی با انواع دستگاه پلاسما پن که می توان به آنها اشاره کرد عبارتند از:

 • کاربرد پلاسما پن برای برداشتن خال و لکه های پوستی بدون نیاز به جراحی
 • مورد استفاده در انجام بلفاروپلاستی یا همان برطرف کردن پف پشت پلک
 • برای درمان اسکار و آکنه استفاده می شود.
 • در درمان خطوط و چروک های دور دهان، پیشانی و دور چشم کاربرد دارد.
 • بریا درمان افتادگی پلک مورد استفاده است.
 • مهمتر از همه برای جوان سازی پوست نیز استفاده می شود.

با توجه به این میزان کاربری معمولا سفارش های خرید دستگاه پلاسما پن عمده ثبت می شود، که معمولا این روش خرید برای خریداران مقرون به صرفه تر می باشد.

مشخصات دستگاه پلاسما پن باکیفیت

مشخصات دستگاه پلاسما پن باکیفیتیکی از اموری که در زمینه معرفی کامل محصولات به آنها توجه می شود، ارائه برخی توضیحات لازم در زمینه در زمینه مشخصات این دستگاهها می باشد. در سایت خرید دستگاه پلاسما پن معمولا  مشخصات نمونه بهترین مارک پلاسما پن اینگونه معرفی شده است:

 • دارای منبع تغذیه: AC 220V, 50Hz
 • آداپتور: DC 24V, 1A
 • وزن دستگاه:۵۰ g
 • ابعاد دستگاه: ۱۱۵x70x185 mm
 • تعداد حالت های توان دستگاه: ۴ حالت
 • تعداد کانال: ۳ کانال خروجی

زمانی که به بازار دستگاه پلاسما پن مراجعه می کنید، می توانید نمونه های مختلفی از این دستگاه را مشاهده کنید که با کاربری های متفاوت و از برند های مختلف عرضه شده اند که بر همین اساس نیز قیمت های متنوعی نیز دارند.

حواستان باشد، در هنگام خرید حتما به مشخصات این دستگاهها توجه کنید و اطلاعات لازم در زمینه شرکت تولید پلاسما پن را از فروشنده این دستگاهها درخواست کنید.

بازرگانی پلاسما پن درجه یک در ایران

بازرگانی پلاسما پن درجه یک در ایرانشرکت های بازرگانی پلاسما پن معمولا برای خرید این محصول از بازار های خارجی و واردات آنها و همچنین صادرات نمونه های درجه یک این محصول اقدام به اخذ مجوز پلاسما پن از وزارت بهداشت، می کنند.

دستگاه پلاسما پن نوعی دستگاه است که در امور درمانی مورد استفاده قرار م یگیرد و به طور مستقیم با سلامت وزیبایی ظاهری افراد در ارتباط می باشد، به همین جهت لازم است تا نمونه های عرضه شده در مرکز نمایندگی پلاسما پن مورد تایید سازمانهای مربوطه قرار گرفته باشد.

البته در مورد کاربرد های درمانی این محصول در مباحث قبلی اشاره هایی شد و در ادامه نیز به طور مفصل تر در زمینه این دستگاه و مزایای استفاده از آن مباحث بیشتری را ارائه خواهیم کرد. در مرکز فروش پلاسما پن لوازم جانبی که به همراه این محصول عرضه می شوند، معمولا این لوازم هستند:

 • کیف آلومینیومی
 • آداپتور
 • پروب پلاسما پن
 • پروب ترمال
 • پروب فرکشنال

انواع دستگاه پلاسما پن خارجی و ایرانی که در بازار عرضه می شوند معمولا دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند. همچنین آموزش کار با این دستگاهها به صورت رایگان نیز ارائه خواهد شد و مدرک آموزش نیز به کاربران ارائه خواهد شد.

بازار فروش انواع دستگاه پلاسما پن درجه یک

بازار فروش انواع دستگاه پلاسما پن درجه یکدر بازار دستگاه پلاسما پن بدون شک نمونه های زیادی از این محصول را با کیفیتها و کاربری های متنوع خواهید دید که هر یک قیمت مشخص خود را دارند. در این بازار بدون شک دو نوع دستگاه با نام کلی به شما پیشنهاد خواهد شد:

 1. دستگاه پلاسما پن
 2. دستگاه پلاسما جت

اگر بخواهیم در زمینه تفاوت دستگاهها پلاسما جت و پلاسما پن صحبت کنیم مهمترین مواردی که می توان به آنها اشاره نمود این است که:

 • هر دو دستگاه در موارد درمانی مشابه مورد استفاده قرار می گیرند.
 • عملکرد دستگاه پلاسما پن به صورت wireless است که اختیار عمل پزشک را افزایش می دهد.
 • وزن دستگاه پلاسما پن سبکتر است که در نتیجه پزشک کاربر احساس خستگی کمتری دارد.
 • تمامی تنظیمات لازم برای دستگاه پلاسما پن بر روی خود دستگاه نمایش داده شده است که در نتیجه نیاز به استفاده از ال سی دی ها برای این امر نمی باشد.

پس زمانی که بازار این محصولات برای خرید مراجعه می کنید، صرف نظر از نرخ دستگاه پلاسما پن و پلاسما جت برای بازدهی بهتر عملکرد خود به تفاوت های این دستگاهها با یکدیگر نیز توجه داشته باشید.

عرضه دستگاه پلاسما پن با ارسال رایگان

عرضه دستگاه پلاسما پن با ارسال رایگانهمانطور که می دانید انواع دستگاه پلاسما پن صادراتی و وارداتی که در بازار عرضه می شوند برای فرآیند پلاسما تراپی مورد استفاده قرار می گیرند. آیا می دانید پلاسما تراپی چیست و ضرورت استفاده از در چه مواردی می باشد؟

قبل از ارائه توضیحات در زمینه پلاسما تراپی ابتدا باید گه پلاسما چیست؟

پلاسما ماده ای است که در طبیعت به صورت گاز، جامد و مایع دیده می شود. البته حال چهارمی هم دارد. این ماده به صورت گاز پرحرارت و پر انرژی نیز وجود دارد که برخلاف سایر گازها خواص رسانایی خوب یداشته و بالافاصله بعد از تماس با مواد دیگر سریعا سرد می شود.

پلاسما تراپی نوعی فرآیند درمانی در بخش پوست و زیبایی است که در آن از تیغ های جراحی و برش پوست استفاده نمی شود. بلکه با کمک دستگاه هایی مانند پلاسما پن و پلاسما جت تنها بخش سطحی پوست تحت درمان با کمک پلاسما به سرعت ا زجامد به گاز تبدیل می شود و بخش های افتاده پوست، یا قسمت هایی که دارای خال یا لکه هستند به طور کامل درمان می شوند.

بهترین برند پلاسما پن ایرانی و وارداتی

بهترین برند پلاسما پن ایرانی و وارداتیبا وجود این مزایایی که برای دستگاه های پلاسما پن و روش های درمانی این دستگاهها وجود دارد، عمده متخصصان پوست و زیبایی برای ارائه خدمات بهتر به بیماران خود لازم دارند که بهترین برند های پلاسما پن ایرانی و وارداتی را برای خرید مورد بررسی و ارزیابی قرار دهند تا بتوانند خریدی با کیفیت مناسب و قیمت مقرون به صرفه داشته باشند.

البته برخی افراد نیز برای کاهش هزینه های خود و همچنین برای اطمینان از کیفیت و کارایی دستگاه به دنبال خرید برند های برتر دستگاه پلاسما پن دست دوم می روند. به چنین افرادی باید توصیه کرد که در هر صورت این تجهیزات کارایی خود را خواهند داشت.

خوشبختانه نمونه های دستگاه های تولید شده در داخل کشور نیز کیفیت و کارایی خود را دارند و عمده این دستگاهها به جهت صادرات از تامین کننده دستگاه پلاسما پن در بازار های مختلف خریداری می شود.

سایت خرید پلاسما پن ارزان قیمت

سایت خرید پلاسما پن ارزان قیمتدر سایت خرید پلاسما پن معمولا گروه های مختلفی به دنبال اخبار و مقالات منتشر شده در زمینه این محصولات هستند تا بتوانند از طریق اطلاعات مختصری که در زمینه نوع کاربری دستگاه و مزایای آن به دست می آورند، تصمیم نهایی خود را برای خرید اتخاذ کنند.

یکی از موضوعات مهمی که بسیاری کاربران در زمینه آن کنجکاوی می کنند این است که می خواهند بدانند آیا دستگاه های پلاسما پن ارزان قیمت یا برند های مختلف این دستگاه در صورت استفاده عوارض جانبی هم برای مصرف کننده خواهد داشت یا خیر؟

در زمینه عوارض پلاسما تراپی که توسط دستگاه های پلاسما پن و پلاسما جت انجام می شود، خوشبختانه این اطمینان خاطر وجود داردف که هیچگونه عوارضی، ناشی از استفاده از روش های درمانی با کمک این دستگاه ها وجود ندارد.

جالب اینجاست که تمامی مراحل درمان با پلاسما پن کاملا بدون درد و خونریزی انجام می شود. البته آثاریاز تورم یا دلمه در قسمت درمان شده ایجاد می شود که کاملا طبیعی است و در مدت زمان 3 الی 10 روز در قسمت مذکور وجود خواهد داشت و بعد از ان به طور کامل از بین خواهد رفت.

در چنین درمانهایی ارزان بودن یا گران بودن قیمت دستگاه بر کیفیت و کارایی نوع دستگاه تاثیر گذار نخواهد بود. هر دستگاهی که در بازار یا از طریق سایت های مختلف برای چنین درمانهایی عرضه می شوند متناسب با میزان کارایی خود قیمت گذاری شده اند.

تولیدکننده دستگاه پلاسما پن در مشهد

تولیدکننده دستگاه پلاسما پن در مشهدانواع دستگاه پلاسما پن موجود در بازار های مختلف به لحاظ کارایی تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند. یکی از موضوعاتی که در زمینه هر دستگاهی مورد توجه قرار می گیرد این است که کاربر بتواند به سادگی دستگاه را برای اهداف کاربردی خود استفاده کند.

به همین جهت هدف اصلی یک تولید کننده دستگاه پلاسما پن یا هر دستگاه دیگری این است که با ارتقا سطح کاربری دستگاه خود از مسیر بکارگیری جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا، استفاده از این محصول را برای کاربران اصلی تسهیل کند، ضمن اینکه عملکرد دستگاه به گونه ای باشد که بازدهی بسیار بهتری در امور درمانی داشته باشند.

شرکت تولید دستگاه پلاسما پن در مشهد و سایر استانها با استفاده از ابزار تکنولوژی قادرند محصولاتی را تولید کنند که با کمک آنها تعداد جلسات درمانی در زمینه پلاسماتراپی به حداقل تعداد خود با بهترین بازدهی برسد.

در حال حاضر جلسات درمانی با این دستگاه به توجه به گستردگی عملیاتها در این روش درمانی متفاوت از یکدیگر بوده و به طور تقریبی بین 1 الی 3 جلسه متغیر می باشد. طول درمان در هر جلسه نیز بین 10 تا 40 دقیق متغیر است که فواصل درمانی بین این جلسات ممکن است 2 تا 4 هفته باشد.

نماینده فروش دستگاه پلاسما پن در تبریز

نماینده فروش دستگاه پلاسما پن در تبریزدستگاه پلاسما پن یکی از انواع تجهیزات پزشکی است که در گرایش پوست و زیبایی برای درمانهای موثر جهت برطرف کردن علائم پیری مورد استفاده قرار می گیرد. به همین جهت تقاضا برای خرید این دستگاه در تمامی شهرها از جمله تبریز وجود دارد، که موضوعی کاملا طبیعی است.

سوال مهمی که وجود دارد این است که آیا نمایندگی های معتبری برای خرید آسان و مطمئن این محصولات در بازار شهرهای مختلف وجود دارد یا خیر؟

در پاسخ به این سوال لازم است، اشاره ای جدیدترین روشهای تجاری کرد که در تمام دنیا شناخته شده است و در سطح گسترده ای نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

در دنیای امروز عمده افراد به دنبال این هستند که بدون دردسر و در کوتاهترین زمان محصول مورد نیاز خود را از یک مرجعه معتبر با قیمت مناسب خریداری کنند.

زمان و استفاده بهینه از آن مهمترین دغدغه های بشر امروز است که در نتیجه آن تجارت آنلاین شکل گرفت و به سرعت در تمام دنیا مورد استقبال و استفاده قرار گرفت. خوشبختانه امنیت خرید از این روش به  حدی است که دیگر افراد به دنبال نمایندگی های معتبر در بازار یا شهرهای مختلف نمی روند.

خریدار دستگاه پلاسما پن ارزان قیمت

خریدار دستگاه پلاسما پن ارزان قیمتخرید هر دستگاهی ارزان یا گران تاثیری در کارایی دستگاه ندارد. هر دستگاهی به ویژه در زمینه درمانهای پزشکی با اهداف کاربری که دارند شناخته شده اند. چنانچه خریدار این دستگاهها هستید یا به دنبال خریدار برای این دستگاهها هستید، در زمینه قیمت گذاری این دستگاهها باید علاوه بر نام و برند تولید کننده آنها به میزان کارایی آنها نیز توجه داشته باشید.

نکات مربوط به خرید و فروش این محصولات چندان پیچیده نیستند و نیازی به آموزش ندارد. شاید برایتان جالبتر باشد که بدانید، مراقبت های پس از درمان با این دستگاهها به چه صورت باید باشد تا بیشترین بازدهی را از این روش درمانی داشته باشید. در این نمونه روش درمانی مهمترین نکات مراقبتی عبارتند از:

 • ناحیه درمان شده را تمیز نگهدارید.
 • پوست روی زخم را برندارید، اجازه دهید خودشان بیافتند.
 • در طول درمان تحت هیچ شرایطی از مواد آرایشی استفاده نکنید.
 • از انواع پلاستر در نواحی درمان شده پوست استفاده نکنید.
 • زیر نور خورشید نباشید یا از ضد آفتاب های قوی استفاده کنید.

فروش پلاسما پن درجه یک صادراتی

فروش پلاسما پن درجه یک صادراتیصادرات یکی از مهمترین راهکارهای نجات از مشکلات اقتصادی برای هر تولید کننده ای می باشد. بسیاری از تولید کنندگان دستگاهها و تجهیزات پزشکی در ایران محصولات بسیار باکیفیت را برای عرضه در بازارهای مختلف تولید می کنندف که متاسفانه کمتر شناخته شده هستند.

برای ارتباط با این تولید کنندگان و خرید محصولات درجه یک صادراتی که تولید کرده اند، متاسفانه مسیرهای ارتباطی مناسبی وجود ندارد و نمی توان به سادگی به آنها دسترسی داشت.

در جهت رفم همین مشکل این مجموعه که یکی زا بزرگترین مراکز بازرگانی در کشور به شمار می رود، مسیر های مناسبی را برای ایجاد دسترسی های بهتر میان تولید کنندگان و خریداران این محصولات فراهم کرده است.

از طریق این مسیرهای ارتباطی می توانید به راحتی، تجهیزات درمانی تولید شده در بازارهای داخلی را شناسایی نموده و با کسب اطمینان از کیفیت درجه یک و صادراتی بودن این تجهیزات برای فروش آنها در بازار های مختلف خارجی اقدام نمایید.

قیمت دستگاه پلاسما پن در بازار داخلی

نرخ دستگاه پلاسما پن در بازارهای داخلی را می توان به دلیل متنوع بودن آنها متفاوت اعلام کرد. همانطور که می دانید در بازار هر محصولی نمونه های مختلفی وجود دارد که تفاوتهایی با هم دارند:

 • کیفیت های مختلفی دارند.
 • نوع کاربری آنها تا حدی متفاوت است.
 • تولید کنندگان مختلفی آنها را عرضه کرده اند.

علاوه بر این مواد یکی از عوامل موثر در تفاوت های موجود در قیمت دستگاه پلاسما پن در بازار داخلی را می توان به محل بازار ربط داد. برخی بازارها به عنوان بازار مرجع شناخته شده هستند که در نتیجه قیمت های مناسب تری از این محصولات را با کیفیت برابر برای خریداران مختلف ارائه می کنند.

صنوبر اسماعیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید