قیمت مکنده دود دندانپزشکی مجهز به فناوری UV

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا باید از مکنده دود در دندانپزشکی استفاده کنیم؟ تصفیه هوا در دندانپزشکی اشعه ماوراء بنفش یا UVC چگونه بر آلاینده ها اثر می گذارد مزایایی استفاده از اشعه uvc مشخصات فنی مکنده دود دندانپزشکی قیمت مکنده دود دندانپزشکی مجهز به فناوری UV قیمت فیلترهای دستگاه مکنده دود uv
آئروسل دندانپزشکی
قیمت مکنده دود

قیمت مکنده دود دندانپزشکی با توجه به عوامل مختلف مانند کیفیت موتور، نوع فیلترها،تجهیز دستگاه به فناوری uvc، شرکت تولید کننده و … متفاوت است . بهترین دستگاه مجهز به 6 لایه فیلتر نانو یک لایه فیلتر کربن اکتیو و یک لایه فیلترuvc می باشد.جهت اطلاع از قیمت مکنده دود موجود در بازار ایران و انواع   آنها شما می توانید با شماره زیر ویا کانالهای ارتباطی موجود در سایت تماس بگیرید. و مشاوره رایگان دریافت کنید.

چرا باید از مکنده دود در دندانپزشکی استفاده کنیم؟

قیمت مکنده دود دندانپزشکی

در دندان پزشکی مواد آلایند و سمی مانند باکتری ها و ویروس ها ناشی ازعمل ها ی دندان پزشکی، بخارهای جیوه ناشی از قرار دادن و حذف آمالگام ، پودر و دود در طی روش های لیزر دندانپزشکی و الکترواسترژ و ساییدگی هوا و گرد و غبار میکروتچینگ و از همه بدتر این روزها ویروس خطرناک covid19 سلامتی و جان دندانپزشکان و دستیاران دندانپزشکی را مورد تهدید قرار میدهند.و جهت سلامتی دندانپزشکان و دستیاران و بیماران لازم و ضروری است تا قبل از اینکه آلودگی در محیط انتشار یابد از طریق دستگاه اسموکی اواکوایتور یا همان مکنده دود از انتشار آلودگی از منشاء آن جلوگیری شود.

تصفیه هوا در دندانپزشکی

قیمت مکنده دود دندانپزشکی

دستگاه مکنده دود یا اسموکی اواکوایتور دارای شش لایه فیلتر نانو و یک لایه کربن می باشد که بین دو لایه uv قرار گرفته است. این دستگاه دارای یک لایه جاذب رطوبت در قسمت جلوی فیلترها می باشد. در هنگام ورود رطوبت و دیگر آلاینده ها به داخل دستگاه جذب شده و در عرض چندثانیه رطوبت تبخیر می شود. بقیه آلودگی ها به ترتیب از لایه های فیلتر عبور می کند و در انتها اثری از آلاینده ها و رطوبت باقی نمی ماند. و هوای کاملا سالم از دستگاه خارج می شود.و باید تاکید کنیم که رطوبت هیچگونه آسیبی به دستگاه وارد نمی کند.و از همه مهمتر لامپ های uv سبب از بین بردن ویروس ها می شود. باید یادآوری شود که با افزودن لامپ uv قیمت مکنده دود دندانپزشکی را نسبت به قبل افزایش نداده ایم و این یک نکته مثب برای ماست.

اشعه ماوراء بنفش یا UVC چگونه بر آلاینده ها اثر می گذارد

قیمت مکنده دود دندانپزشکی

بر خلاف اغلب مواد ضد عفونی کننده ،UVیا تشعشع اشعه ماوراء بنفش ،میکروارگانیسم ها را به وسیله اثر متقابل شیمیایی غیر فعال نمی کند. بلکه آنها را به وسیله جذب نور توسط خود آلاینده های مانند ویروس و باکتری ها غیر فعال می نماید و موجب واکنش فتوشیمیایی می گردد.اشعه UVمواد مولکولی ضروری برای حیات ویروس را تغییر می دهد. چون اشعه UVدر دیواره سلولی میکروارگانیسم ها نفوذ می کند سبب تغییر ساختار حیاتی آلاینده ها و ویروس وباکتری ها می شود و این سبب از بین رفتن و نابودی ویروس یا آلاینده ها می شود. هم اکنون در بیمارستان ها (اتاق عمل ، اتاق انتظار ف بخش ها ، رختشو یها )داروسازی ها ، آزمایشگاه ها ، آشپزخانه صنایع غذایی نیز از این اشعه جهت ضدعفونی  فضاها استفاده می شود.

مزایایی استفاده از اشعه uvc

قیمت مکنده دود دندانپزشکی
 1. رفع موثر آلودگی میکروبی و ویروسی بدونه آلودگی شیمایی
 2. ضدعفونی بسیار سریه و فوری بدونه نیاز به مخزن تماس
 3. ضدعفونی موثر میکروارگانیسم های مقاوم دربرابر کلر و ازون
 4. عدم ایجاد ترکیبات جانبی مضر و بیماری زای شیمایی
 5. عدم ایجاد حساسیت به بوی مواد شیمیایی
 6. عدم ایجاد بوی شیمیایی
 7. عدم تخریب محیط زیست

مشخصات فنی مکنده دود دندانپزشکی

قیمت مکنده دود دندانپزشکی
 1. نمایشگر میزان طول عمر فیلتر
 2. عدم نیاز به دستیار هنگام کار
 3. شش لایه فیلترینگ دود نانو
 4. دارای یک لایه کربن اکتیو به عنوان فیلتر
 5. دستگاه دارای فیلتر هپا 13
 6. کاملا کم صدا(کمتر از 40 دسی بل)
 7. دارای منبع نور UVC جهت ازبین بردن عوامل عفونی و ویروسی
 8. مکش عالی 400 لیتر بر دقیقه
 9. سیکل بسته مکش و فیلترینگ
 10. موتور ایتالیایی
 11. طول عمر UVCهم 4000-8000ساعت
 12. قیمت مناسب دستگاه
 13. تنها دستگاه مکنده دود (EVACUATOR) در ایران مجهز به UVC
 14. قیمت فیلترها 400-450 هزار تومان توسط شرکت تعویض می گردد

قیمت مکنده دود دندانپزشکی مجهز به فناوری UV

قیمت مکنده دود دندانپزشکی

قیمت مکنده دود دندانپزشکی که با شرایط کنونی ویروس کرونا تطبیق داده شده است و مجهز به فیلترهای نانو و  فناوری UV شده است نسبت به قبل تغییر داده نشده است و با همان قیمت قبل از تغییرات ایجاد شده به پزشکان و دندانپزشکان و جراحان عزیز تحویل داده می شود. دستگاه تصفیه هوای داندانپزشکی را می توانید با قیمت کارخانه از مجموعه تجهیزات زیبایی بی یو کو با قیمت و شرایط بسیار مناسب خریداری کنید.مشاوران ما شما را با بهترین نحو احسن یاری خواند داد تا خریدی رضایت بخش و پرفایده داشته باشید. و بابت فناوری UVCهزینه ای اضافی از شما عزیزان دریافت نمی شود.

قیمت فیلترهای دستگاه مکنده دود uv

قیمت مکنده دود دندانپزشکی

قیمت فیلترهای دستگاه مکنده دود 400-450 هزار تومان می باشد و عمر مفید 600 تا 800 ساعت کاری می باشد. که معمولا فیلترهای دستگاه بعد از 18 ماه برای مکانهای مانند کلینیک های بزرگ نیاز به تعویض دارند و تعویض فیلترها توسط متخصصان شرکت انجام می شود. باید متذکر شوم که دستگاه مجهز به سیتم اعلام عمر فیلتر است. البته لازم به ذکر است ولازم است اضافه کنیم UVC  دستگاه 4000-8000ساعت عمر می کند. و بعد از این مدت قابل تعویض می باشد.در واقع دستگاه بسیار باصرفه می باشد.

صنوبر اسماعیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید