قیمت مکنده دود دندانپزشکی مجهز به فناوری UV

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا باید از مکنده دود در دندانپزشکی استفاده شود؟ کارائی دستگاه مکنده دود پزشکی مکنده دود دندانپزشکی مجهز به فناوری UVC لیست زیر تعدادی از این آلاینده های دندانپزشکی: مشخصات فنی مکنده دود دندانپزشکی UV  قیمت مکنده دود دندانپزشکی مجهز به فناوری UV قیمت فیلترهای دستگاه مکنده دود UV
The price of smoke evacuator

قیمت مکنده دود داندانپزشکی که اولین مکنده دود در ایران مجهز به فناوری  UV را می توانید از طریق کانالهای ارتباطی سایت زیبا سازی با مشاوران فروش کارخانه به طور مستقیم تماس بگیرید و خریدی مطمئن داشته باشید. اگر به سلامتی خود اهمیت می دهید با شماره زیر تماس بگیرید و دستگاه مکنده دود را خریداری نمایید.

چرا باید از مکنده دود در دندانپزشکی استفاده شود؟

قیمت مکنده دود

دستگاه مکنده دود درهنگام تخلیه کردن دندان و همچنین حذف آمالگام جیوه هوا را تصفیه می کند.قرار دادن و حذف آمالگام از روش های معمول دندان پزشکی می باشدکه بدلیل بخارات و آلاینده های سمی دندانپزشکان و دستیاران آنها را تهدید می کند.علاوه بر این خطرات این روزها داندانپزشکان با وجود بیماری همه گیر کرونا بیش از هر قشر دیگری در معرض خطر و تهدید می باشند متخصصان ما برای محافظت از سلامتی پزشکان و دندانپزشکان دستگاه مکنده دود را به اشعه UV مجهز کرده اند. در ادامه این مقاله بیشتر با قابلیت های این دستگاه آشنا خواهیم شد.

کارائی دستگاه مکنده دود پزشکی

قیمت مکنده دود

متخصصان و جراحان و دندانپزشکان به دلیل استفاده از انواع دستگاه های کوتر و لیزر و بخارهای جیوه ناشی از حذف آمالگام و . . . که ایجاد دود می کننددر معرض مواد سرطان زا ،سمی و محرک از قبیل : هیدرو کربنها، فنولها، نیتریلها، اسیدهای چرب، بتادین، بنزن، اکریلونیتریل، سیانید هیدروژن، مونوکسیدکربن و . . . قرار دارند که استنشاق آنها باعث بروز سرطان ،انتقال عفونت و حساسیت، تحریک چشم، حالت تهوع، سردرد، سرگیجه، آلرژی و خطرناکتر شامل بیماریهای خونی از قبیل آتمی و حتی لوسمی و . . . می گردد. و شما با صرف هزینه اندک می توانید خود را در برابر این همه مضرات بعلاوه بیماری ویروسی کرونا بیمه می کنید.

مکنده دود دندانپزشکی مجهز به فناوری UVC

قیمت مکنده دود

دستگاه مکنده دود دندانپزشکی (Evacuator) مکنده آلاینده ها است . دستگاه مجهزبه فناوری UVC برای از بین بردن عوامل بیماری زا است که در داخل دستگاه تعبیه شده است که موجب افزایش عمر مفید فیلترهای مورد استفاده می گردد. دستگاه مکنده دود دندانپزشکی با 6 لایه فیلترینگ موثر که از بارزترین ا نها می توان به هپا 13 و کربن اکتیو اشاره کرد مانع پخش ریزترین مواد سمی و غیر سمی و انواع بوهای نامطبوع و آلرژی زا در محیط شده و همکاری مطمئن برای تضمین سلامتی دندانپزشکان و پرسنل می باشد.

لیست زیر تعدادی از این آلاینده های دندانپزشکی:

 • بخارهای جیوه ناشی از حذف آمالگام
 • پودر و دود در طی روش های لیزر دندانپزشکی و الکترواسترژ
 •  ساییدگی هوا و گرد و غبار میکروتچینگ
 • باکتری ها و ویروس ها ناشی ازعمل ها ی دندان پزشکی

مشخصات فنی مکنده دود دندانپزشکی UV

قیمت مکنده دود
 1. دارای منبع نور UVCبرای ازبین بردن عوامل عفونی
 2. مکش عالی 400 لیتر بر دقیقه
 3. سیکل بسته مکش و فیلترینگ
 4. موتور ایتالیایی
 5. طول عمر UVCهم 4000-8000ساعت
 6. قیمت مناسب دستگاه
 7. تنها دستگاه مکنده دود (EVACUATOR) در ایران مجهز به UVC
 8. قیمت فیلترها 400-450 هزار تومان توسط شرکت تعویض می گردد
 9. قیمت مکنده دود با اضافه شدن UVC افزایش پیدا نکرده است

 قیمت مکنده دود دندانپزشکی مجهز به فناوری UV

قیمت مکنده دود

قیمت دستگاه مکنده دود پزشکی را می توانید با قیمت کارخانه از مجموعه تجهیزات زیبایی بی یو کو با قیمت و شرایط بسیار مناسب خریداری کنید مشاوران ما شما را با بهترین نحو احسن یاری خواند داد تا خریدی رضایت بخش و پرفایده داشته باشید. دستگاه مکنده آلاینده های پزشکی با همان قیمت دستگاه مکنده دود به بازار عرضه می گردد و بابت فناوری UVCهزینه ای اضافی دریافت نمی شود.

قیمت فیلترهای دستگاه مکنده دود UV

قیمت فیلترهای دستگاه مکنده دود 400-450 هزار تومان می باشد و توسط متخصصان شرکت تعویض می گردد.دستگاه مجهز به سیتم اعلام عمر فیلتر است. البته لازم به ذکر است عمر فیلتر های حدود یک سال و نیم می باشد.ولازم است اضافه کنیم UVC دستگاه 4000-80000 ساعت عمر می کند. و بعد از این مدت قابل تعویض می باشد.

Call Now Buttonتماس بگیرید