نمایندگی فروش دستگاه مکنده دود در سراسر کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت دستگاه مکنده دود در بازار بین المللیخرید دستگاه مکنده دود به صورت غیر حضوریمرکز فروش دستگاه مکنده دود در استانهاخریدار دستگاه مکنده دود به قیمت تولیدنمایندگی مکنده دود درجه یک در غرب کشورکارخانه تولیدی دستگاه مکنده دود در پایتختعرضه دستگاه مکنده دود در بازاربازار فروش انواع دستگاه مکنده دود در کشورصادرات مکنده دود با بسته بندی درجه یکبهترین مارک دستگاه مکنده دود ایرانی و خارجیبورس بهترین مدل دستگاه مکنده دود ایرانتحویل فوری مکنده دود با حمل و نقل استاندارد
نمایندگی فروش دستگاه مکنده دود

نمایندگی فروش دستگاه مکنده دود یا مکنده آئروسل دندانپزشکی که این روزها بخاطر مشکل ویروس کرونا در سراسر جهان بین پزشکان پوست و دندانپزشکان شهرت بسیار پرطرفدار شده است.در هنگام کار با دستگاه های لیزر های پوستی و مو، دیگر ماسک جواب گو نمی باشد و ذرات کمتر از  10 میکرون می توانند به راحتی از ماسک عبور کرده و باعث ایجاد مشکلات تنفسی می شود. کار با این دستگاه ها ذرات به یک میکرون و حتی در بخارات به 0.005 میکرون می رسد. این ذرات می تواند سبب استافیلوکوک اورئوس، کورینه باکتریوم، ویروس پاپیلوما و حتی ویروسHIV شود. پس باید از وسیله ای استفاده نمود تا این ذرات را دفع کند و ما را از این بیماری ها در امان نگه دارد.

با انتخاب دستگاه مکنده دود می توانید به راحتی به کار با دستگاه ها بپردازید. برای دست یابی به نمایندگی فروش دستگاه مکنده دود می توانید از طریق همین سایت خرید مکنده دود با شماره های مربوطه تماس حاصل نمایید.

نمایندگی فروش دستگاه مکنده دود

قیمت دستگاه مکنده دود در بازار بین المللی

نمایندگی فروش دستگاه مکنده دود

اختراع این دستگاه کمک بزرگی به کلینیک های دندانپزشکی و پوست وزیبایی کرده است و افراد را از دود های بسیار مضر در امان نگه می دارد. این محصول در بازار بین المللی بسیار پرفروش بوده و با قیمت مناسب هم عرضه می گردد.

مکنده دود دندانپزشکی یکی دیگر از نمونه های این دستگاه می باشد که اندازه و فیلتر های آن فرق دارد. با خرید دستگاه مکنده دود صنعتی می توانید به سلامت ریه های خود کمک کنید.

توجه داشته باشید که کار با دستگاه هایی مانند آر اف سرجیکال بسیار خطرناک می باشد چرا که دود مستقیم و آلودگی تولید می کند و استفاده از دستگاه مکنده دود اصل می تواند شما را از این خطر در امان نگه دارد.

خرید دستگاه مکنده دود به صورت غیر حضوری

نمایندگی فروش دستگاه مکنده دود

اکنون با ما همراه شوید تا کمی با این محصول آشنا شویم. دستگاه مکنده دود بسیار پر کاربرد می باشد. علت های مصرف عبارت است از:

 • مقابله در برابر  ایجاد ویروس ها و حتی سرایت آن ها
 • جلوگیری از سرطان های پوستی
 • پیشگری از سرطان های ریوی
 • جلوگیری از بروز مشکلات قلبی و عروقی
 • جلوگیری از حساسیت های آلرژیک

با استفاده نکردن این دستگاه در اتاق عمل می تواند سبب بروز این مشکلات شود. اکنون با ویژگی دستگاه مکنده دود آشنا شدید و می توانید از آن استفاده کنید. امروزه برای سهولت در خرید، می توانید این دستگاه را به صورت غیر حضوری از طریق همین سایت اقدام کرده و آن را درب منزل تحویل بگیرید.

مرکز فروش دستگاه مکنده دود در استانها

نمایندگی فروش دستگاه مکنده دود

امروزه با پیشرفت علم و نیاز افراد به این وسیله سبب شده تا این شرکت برای فروش محصول خود در اکثر استان ها فعالیت داشته باشد. این محصول حتی به کشور های دیگر صادر می شوند و این عمل از طریق شرکت صادراتی مکنده دود امکان پذیر می باشد.

دستگاه مکنده دود از مهم ترین دستگاه هایی است که با مراقبت از سلامت تنفسی و ریوی افراد رابطه مستقیمی دارد پس همه افراد باید هنگام خرید این دستگاه توجه کرده و دستگاهی را انتخاب کنند که از کیفیت و مرغوبیت درجه یک بهره مند باشد. با تولید دستگاه مکنده دود ماشین می توان کمک بزرگی به رفع آلودگی هوا انجام داد.

خریدار دستگاه مکنده دود به قیمت تولید

نمایندگی فروش دستگاه مکنده دود

قبل از خرید دستگاه باید از روش مصرف دستگاه مکنده و عملکرد آن اطلاعاتی داشته باشید که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. نحوه عملکرد و ویژگی دستگاه مکنده دود به این صورت است که این دستگاه در فاصله یک تا دو سانتی در مکانی که قرار است دود و بخار های سمی ایجاد شود قرار گرفته و سپس این دود و بخار های مضر توسط لوله ای به داخل دستگاه هدایت می شود‌.

دود وارد شده به دستگاه توسط لایه ای به ذراتی بسیار ریز تبدیل شده و سپس وارد لایه دوم می شود. این لایه دوم بخار ها را ریز تر و ریز تر کرده و در آخر به لایه سوم می رسد که کار لایه سوم تصفیه بو و گاز های سمی موجود می باشد. پس از تصفیه این بخار ها هوای پاک و عاری از هر گونه مواد شیمیایی به بیرون هدایت می شود.

این میزان از عملکرد دستگاه سبب شده تا نظر خریداران زیادی را به خود جلب کند و به صورت عمده خرید کنند. شرکت هم از آن ها استقبال کرده و برای آن ها قیمت دستگاه مکنده دود باکیفیت را به قیمت تولید محاسبه می کند.

نمایندگی مکنده دود درجه یک در غرب کشور

نمایندگی فروش دستگاه مکنده دود

اگر می خواهید این دستگاه بسیار پر کاربرد را بشناسید با ما همراه باشید. مشخصات این محصول عبارت است از:

 • دارای فیلتر 5 لایه

این فیلتر ها ذرات بسیار ریز تا 0.005 میکرون را جذب میکنند‌

 • نمایشگر عمر فیلتر

این محصول دارای یک صفحه نمایشی می باشد که به شما عمر فیلتر را نشان می دهد و هنگام پایان عمر فیلتر با اخطار و آلارم شما را متوجه می سازد که باید فیلتر دستگاه را تعویض کنید. این یکی از ویژگی های منحصر به فرد این محصول می باشد چرا که با تعویض به موقع فیلتر ها، شما را از دود های سمی و خطرناک در امان نگه می دارد.

 • قدرت مکش قابل تنظیم

شما می توانید با توجه به مقدار آلایندگی که در کار خود دارید مکش این دستگاه را تنظیم کنید و هوای سالم استنشاق کنید.

 • طراحی فشرده

شاید با شنیدن دستگاه مکنده ذهنتان یک جسم بزرگی را تصور کند. اما در طراحی این دستگاه بسیار وقت گذاشته شده تا یک دستگاه فشرده و کوچک را به شما تحویل دهد.

 • کم صدا بودن

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه کم صدا بودن آن است و مخل آسایش و تمرکز شما در حین کار نخواهد شد

 • قابل تنظیم بود لوله در هر زاویه ای

شما می توانید لوله این وسیله را با زاویه دلخواهتان تنظیم کنید. این ویژگی سبب می شود که دستگاه در بهترین مکان خود قرار گرفته و مزاحم کارتان نشود.

 • حمل آسان

این دستگاه بسیار سبک بوده و به راحتی قابل جابجایی و حمل می باشد.

همچنین باید خاطر نشان کرد که این دستگاه دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی می باشد.

این ویژگی ها سبب شده است تا برای عرضه دستگاه مکنده دود به مشتریان خوب خود، در غرب کشور هم اقدام کند و عزیزان بتوانند با سهولت از خدمات پس از فروش آن بهره ببرند.

کارخانه تولیدی دستگاه مکنده دود در پایتخت

نمایندگی فروش دستگاه مکنده دود

با توجه به کاربرد ها و ویژگی های منحصر به فرد دستگاه مکنده دود سازندگان این دستگاه در کارخانه ها در حال فعالیت های شبانه روزی هستند تا این دستگاه را با بهترین و مرغوب ترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه کنند که از آن ها کارخانه تولیدی این دستگاه در تهران می باشد.

این کارخانه از فیلتر های با کیفیت و مرغوب در محصول خود استفاده کرده و خیال شما را بابت فیلتر های آن راحت می سازد. این کالا دارای ضمانت و گارانتی بوده تا هیچگونه نگرانی راجع به استفاده از دستگاه را نداشته باشید.

عرضه دستگاه مکنده دود در بازار

نمایندگی فروش دستگاه مکنده دودساخت و تولید دستگاه مکنده دود با داشتن خدمات پس از فروش و تجهیزات کامل از طریق این شرکت و همین سایت امکان داشته و استفاده از این دستگاه روشی استاندارد و بسیار مناسب برای پایین آوردن خطرات و ضرر های بسیار زیاد ناشی از دود های موجود در هنگام جراحی می باشد.
این دستگاه با استفاده از فیلتر های خاصی که دارد مانع پخش ریزترین مواد سمی و آلرژی زا در اتاق عمل شده و همچنین از ایجاد بو های نامطبوع نیز پیشگیری می کند. به همین دلیل افراد به ویژه جراحان و پرسنل ها برای سلامتی خود و بیمارانشان از این دستگاه استفاده می کنند.

تقاضای مردم برای خرید این محصول بسیار زیاد بوده و به همین شرکت های سازنده این دستگاه در نقاط های مختلف بسیار فعال هستند.

از ویژگی های مهم این دستگاه با استفاده از تکنولوژی روز و پیشرفته می توان به داشتن صفحه نمایش با رزولیشن بالا٬ رابط کاربری بسیار ساده اشاره نمود.

قدرت مکش دود توسط این دستگاه از طریق افراد قابل تنظیم بوده و همچنین مجهز به ریموت کنترل می باشد تا بتوان از راه دور نیز آن را خاموش و روشن کرد. این محصول به صورت جزئی و عمده به بازار عرضه می شود.

بازار فروش انواع دستگاه مکنده دود در کشور

نمایندگی فروش دستگاه مکنده دود

دستگاه مکنده دود دارای مزیت های زیادی می باشد که برخی از آن ها را در زیر مورد بررسی قرار داده ایم:

 • فن خنک کننده این دستگاه فوق العاده سبب شده است انرژی برق پایینی را مصرف کند.
 • این نوع دستگاه با کاربر بسیار سازگاری داشته و همچنین مقرون به صرفه نیز می باشد.
 • فیلتر دستگاه مکنده دود قابل تعویض و جایگزینی بوده و نگه داری آن نیز بسیار راحت می باشد.
 • با توجه به سیستم های فیلتر موجود در این دستگاه سبب شده بو های تند و زننده را نیز نابود کند.
 • این مدل دستگاه با توجه به وزن کمی که دارد دارای حمل و نقل بسیار راحتی می باشد.
 • برای استفاده از این دستگاه می توان فیلتر های دائمی و یا قابل تعویض را خریداری نمود.
 • این دستگاه مکش دارای سیستم فیلترینگ چند مرحله ای بوده و به همین دلیل مقاومت و دوام و همچنین ماندگاری بسیار بالایی دارد.

از مزیت های مهم این دستگاه می توان به تعویض جداگانه ی هر یک از اجزای آن اشاره کرد. این مزیت ها سبب شده تا بازار فروش این دستگاه در کشور رونق داشته باشد.

اجزاهای تشکیل دهنده دستگاه مکش دود عبارت است از:

 • هود مکش
 • لوله کشی اضافه
 • پنکه کمکی برای تخلیه کردن
 • کنترل گر جریان
 • فیلتر های قابل تعویض
 • سوییچ پایی

صادرات مکنده دود با بسته بندی درجه یک

نمایندگی فروش دستگاه مکنده دود

این دستگاه با استفاده از فیلتر های خاصی که دارد مانع پخش ریزترین مواد سمی و آلرژی زا در اتاق عمل شده و همچنین از ایجاد بو های نامطبوع نیز پیشگیری می کند. به همین دلیل افراد به ویژه جراحان و پرسنل ها برای سلامتی خود و بیمارانشان از این دستگاه استفاده می کنند.

تقاضای مردم برای خرید این محصول بسیار زیاد بوده و به همین شرکت های سازنده ی این دستگاه در نقاط های مختلف بسیار فعال هستند و با بسته بندی های شکیل و زیبا به داخل و خارج کشور صادر می شوند.

از ویژگی های مهم این دستگاه با استفاده از تکنولوژی روز و پیشرفته می توان به داشتن صفحه نمایش با رزولیشن بالا٬ رابط کاربری بسیار ساده اشاره نمود.

قدرت مکش دود توسط این دستگاه از طریق افراد قابل تنظیم بوده و همچنین مجهز به ریموت کنترل می باشد تا بتوان از راه دور نیز آن را خاموش و روشن کرد.

بهترین مارک دستگاه مکنده دود ایرانی و خارجی

نمایندگی فروش دستگاه مکنده دود

دستگاه مکنده دارای انواع مختلفی می باشد که برخی از جدید ترین دستگاه مکنده دود 2019  را در زیر نام برده ایم:

 • دستگاه مکنده دود سیگار

دود سیگار برای افرادی که در معرض آن قرار دارند بسیار زیان آور بوده و شامل تعداد بسیار زیادی از ذرات شیمیایی می باشد. به همین دلیل امروزه بسیاری از مردم به دلیل سیگاری بودن فردی در منزل هایشان دچار بیماری های تنفسی و ریوی شده اند.

یکی از راه های جلوگیری از این اتفاق ناگوار استفاده از دستگاه مکنده دود سیگار می باشد تا بتوان با آن از هر گونه مشکل و آلرژی جلوگیری کرد.

 • دستگاه مکنده دود ژاپنی

این دستگاه دارای آلارم هایی در خود می باشد که در همان لحظه ای که دود تولید شده در فاصله ی زمانی بسیار کوتاه توسط این دستگاه نامرئی می شود و در صورت بروز و دیدن دود های بیش تر سطح آلارم دستگاه رو به افزایش می رود.

 • دستگاه مکنده دود ایرانی

دود و ذرات معلق موجود در هوا در صورت وارد شدن به داخل این دستگاه از صفحه شستشو دهنده ای عبور کرده و این صفحه ذرات و بخار های شیمیایی را به خود جذب می کند. پس از گذشت زمان رسوب هایی از این بخار ها و ذرات بر روی صفحه باقی می ماند که با شستشو دادن قابل تمیز شدن می باشند.

بورس بهترین مدل دستگاه مکنده دود ایران

نمایندگی فروش دستگاه مکنده دود

امروزه بورس بازار دستگاه مکنده در تهران بسیار داغ بوده و این دستگاه علاقه مندان زیادی را دارد. دستگاه مکنده دود تهران همانطور که از نام آن مشخص می باشد در شرکت های بزرگی در شهر تهران تولید شده است که این شرکت ها در عرصه واردات و صادرات این نوع دستگاه بسیار فعال می باشد.

اگر شما به شرکت های مختلفی مراجعه کرده باشید خواهید فهمید که در این شرکت ها انواع متنوع دستگاه مکنده اعم از ایرانی و خارجی وجود دارد.

بسیاری از افراد در ایران به خرید دستگاه های خارجی بسیار علاقه مند هستند و این شرکت نیز دستگاه های زیادی مطابق نیاز مشتری از کشور های دیگر وارد می کند البته کشور عزیزمان ایران نیز در عرصه ی تولید این دستگاه بسیار فعال بوده به گونه ای که بسیاری از کشور های خارجی درباره ی کیفیت دستگاه های ایرانی صحبت ها و تعریف های زیادی می کنند و خواستار وارد کردن این دستگاه ها به کشور هایشان هستند.

صادرات و واردات این دستگاه ها علاوه بر معروفی ایران به کشور های دیگر سود آفرینی عظیمی را نیز در بر دارد.

تحویل فوری مکنده دود با حمل و نقل استاندارد

نمایندگی فروش دستگاه مکنده دود

این شرکت به شما تضمین می دهد که سفارش ثبت شده شما را در اسرع وقت انجام دهد و با حمل و نقل استانداردی که دارد کالای شما را صحیح و سالم به شما برساند.

اما لازم است مواردی را در نگهداری دستگاه مکنده دود بدانید. با توجه به سیستم برقی موجود در این دستگاه و صفحه لمسی آن بهتر است در مقابل رطوبت و سرما قرار نگیرد تا مقاومت اولیه خود را حفظ کند. این دستگاه بعد از چندین بار مصرف نیاز به کالیبراسیون دارد که باید حتما توسط افراد کاربلد از طریق نمایندگی های آن انجام شود.

صنوبر اسماعیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید