واحد فروش پلاسما فایربولت پلاس صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

صفحه نمایش بزرگ دستگاه پلاسما فایربولت پلاسارائه دهنده پلاسما فایربولت پلاس صادراتی


زیبایی و جوانی حرف اول را می زند .انسان به روش های مختلفی دست میزند تا سرعت روند پیری را کاهش دهد. پلاسما فایربولت پلاس صادراتی از جمله دستگاه هایی است که استفاده می شود و طرفداران بسیاری در جهان دارد. صفحه نمایش دستگاه به صورتی است که به صورت لمسی کنترل می شود. شرکت های ارائه دهنده پلاسما ان را با واحد سی سی ارائه می دهند.

واحد فروش پلاسما فایربولت پلاس صادراتی

صفحه نمایش بزرگ دستگاه پلاسما فایربولت پلاس

صفحه نمایش بزرگ دستگاه پلاسما فایربولت پلاس صفحه نمایش بزرگ دستگاه پلاسما فایربولت پلاس به صورت لمسی کار می کند و دارای رنگ های ال ای دی است.کار کردن با این دستگاه نیاز به تخصص و دیدن دوره ی چند روزه می باشد این دستگاه نقطه های سفیدی از خود بر روی پوست مشتری برجای می گذارد که تاثیر به سزایی در جوان سازی پوست می کند.و ایمنی آن بالا است.کاربرد این دستگاه امروزه بسیار بالا رفته است. .این دستگاه حاوی سنسورهایی است که از جریان اضافی جلو گیری می کند.مردم امروزه کمتر به سراغ جراحی می روند چون عوارض زیادی دارد.این دستگاه بسیاری از اعمال زیبایی را انجام می دهد بدون اینکه عوارض و خون ریزی داشته باشد.پلاسمای تزریق شده از دستگاه برای جوانسازی اطراف دور چشم نیز ایمن است.با استفاده از دستگاه پلاسما، کلازن سازی شروع شده و تا یک سال بعد نیز ادامه می یابد. التهابات ناشی از دستگاه طی ۳الی ۵ روز برطرف می شود.از این دستگاه در درمان جای زخم و اسکار،قرینه سازی،لیفت،لک و کک و مک،صایعات پوستی و….استفاده می کنند.اگر پوست مراجعه کننده زیاد شل باشد علاوه بر حرکت نقطه ای دستگاه می توان به صورت هاشوری نیز عمل کرد.صفحه ی نمایش دستگاه کاملاً لمسی است و کار با آن آسان و سریع می باشد.جریان الکتریکی انتشار یافته از دستگاه به سایر اعضای بدن راه نمی یابد .این دستگاه ۴ برنامه دارد که به شرح روبه رو است:۱- بلفاروپلاستی ۲- اسکار ۳- فریکل ۴- مول ، که هرکدام روش منتخب با آسیب پوستی مراجعه کننده توسط پزشک می باشد.

ارائه دهنده پلاسما فایربولت پلاس صادراتی

ارائه دهنده پلاسما فایربولت پلاس صادراتی ارائه دهنده پلاسما صادراتی دستگاهی را با برترین کیفیت وقیمت به بازار عرضه می کنند و این دستگاه را به کشورهای همسایه نیز صادر می کنند.فایربولت پلاس از پرطرفدار ترین دستگاه های زیبایی در جهان است.و متقاضی بسیاری نیز دارد.با خرید این دستگاه برای کلینیک و مطب خود در شغل خود ارتقا می یابید و بازار کسب در آمد نیز بسیار بالا می رود. سایت های بازار یابی شرکت شبانه روزی در خدمت می باشد و در صورت تمایل می توان با مشاوران مشورت انجام داد تا بهترین خرید را انجام داد.دستگاه فایربولت در ایران طرفدار بسیاری دارد.

Call Now Buttonتماس بگیرید