دستگاه ضدعفونی کننده ازون قیمت و معرفی

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا گاز ازن به عنوان ضدعفونی کننده استفاده می شود؟ انواع مدل دستگاه ضد عفونی کننده ازون دستگاه ضد عفونی کننده ازون چه عوارضی دارد؟دستگاه ضدعفونی کننده ازون دار ای مجوزهای زیر می باشد: مقایسه دستگاه ضد عفونی کننده ازون با الکل و کلر دستگاه ضد عفونی کننده ازون مزیتهای زیر را دارا است: دستگاه ضد عفونی کننده ازون برای چه محیط های مناسب است؟ قیمت دستگاه ضدعفونی کننده ازون
Ozone disinfectant machine

دستگاه ضدعفونی کننده ازون جهت ضدعفونی افراد، ورودی به مکانهای عمومی و یا حتی منازل توسط متخصصان تولید و به بازارعرضه شده است .روشی پر طرفدار جهت ضدعفونی در سراسر دنیا می باشد. با این دستگاه می توان محیط کار امن و سالمی در کنار سایر روشهای پیشگیری از بیماری کرونا داشت. دستگاه ضد عفونی کننده ازون را می توانید بر ای مکانهای مختلف از خانه تا شرکت و سازمانها و مطب و سالن های زیبایی و مغازه و پاساژو… استفاده کرد. همیشه شعار ما این بوده است که مشتری عضوی از خانواد ه ماست .تلاش می کنیم محصولات سالم را با قیمت و کیفیت مناسب به دست شما عزیزان برسانیم .جهت خرید می توانید با شماره زیر تماس حاصل بفرمایید.

چرا گاز ازن به عنوان ضدعفونی کننده استفاده می شود؟

گاز ازون (O3)که در طبقات بالای اتمسفر زمین قرار دارد. در واقع گاز ا زون همان اکسیژن(O2) با یک اتم اضافه می باشد.دارای خاصیت اکسیدکنندگی بالایی  است. این گاز به شدت تمایل دارد تا یکی از اتم های خود را از دست بدهد و  تبدیل به اکسیژن شود.ازون میکروارگانیسم های مختلف مانند انواع باکتری ها ،ویروس ها و. . . منتشر شونده از طریق آب و هوا را ازبین می برد و به نحو مطلوب و بسیار موثر انواع آلودگی های میکروبی را کاهش می دهد. بنابراین از این گازمی توان به عنوان استریلیزه کننده قو ی استفاده کرد. اتمهای ازون به محض قرار گرفتن در جوار میکروب ها و ویروسها وباکتریها با اتم آنها ترکیب می شود و سبب اکسیده شدن وتغییر شکل و ماهیت آنها می گردد و این تغییرات ماهیت بیماریزای آنها را ازبین می برد. برای خیلی از ما سوال پیش میاید ازون اضافی که با میکروبها و ویروسها ترکیب نمی شوند سبب مشکل نمی شوند در جواب باید بگوییم که این ازون های باقی مانده به سرعت با یکدیگر ترکیب می شوند وتبدیل به اکسیژن می شود که زیانی بر ای انسان ندارد بلکه مفید هم هستند.

Ozone disinfectant machine
اتم های ازون

انواع مدل دستگاه ضد عفونی کننده ازون

دستگاه ضد عفونی کننده ازون را ما در سه مدل به شما عزیزان ارایه دهیم:

 1. دستگاه ضد عفونی کننده ازون رومیزی(OZONE DISINFECTION SYSTEM)
 2. دستگاه ضد عفونی کننده استند(OZONE DISINFECTION MACHINE)
 3. ژنراتور آب ازون(OZONATED WATER GENERATOR)

دستگاه ضد عفونی کننده ازون چه عوارضی دارد؟

دستگاه ضدعفونی کننده ازون از گاز ازن استفاد ه می کند و ازون به عنوان یک ماده اکسید کننده و ضد عفونی کننده با قدرت بسیار بالا در طبیعت شناخته شده است .هرگونه پاتوژن یا آلودگی که می تواند از طریق فرایند اکسیداسیون ، ضدعفونی ،تغییر یا حذف شود.تحت تاثیر ازون قرار خواهد گرفت. مطالعات متعدد نشان داده است که ازون در مقادیر 100 میکروگرم در هر میلی لیتر خطری برای انسان ندارد ولی در مقابل قدرت بالای در از بین بردن میکروارگانیسم های مختلف (ویروس ها ،باکتری ها ،قارچ ها و…)را دارا می باشد.

Ozone disinfectant machine

دستگاه ضدعفونی کننده ازون دار ای مجوزهای زیر می باشد:

استفاده از گاز ازون کلینیکال بدونه اثر منفی بر روی انسان می باشد.وتاییدیه سازمانهای بهداشتی معتبر این گفته را تایید می کند. استفاده از ضدعفونی کننده ازون با وجود شیوع بیماری کرونا بخصوص نوع تونلی آن طرفداران زیادی پیدا کرده است ودر بسیاری از اماکن عمومی مانند کلینیک ها ، بیمارستانها ،میادین تربار و. . . در کشورهای مختلف هم اکنون تونل ضدعفونی کننده ازون نصب و راه اندازی شده اند.

 1. سازمان غذا و داروی آمریکا(FDA)
 2. سازمان محیط زیست آمریکا(EPA)
 3. سازمان بهداشت جهانی (WHO)
 4. وزارت بهداشت و درمان ایران (معاونت غذا و داروی ایران)
ozone disinfection

مقایسه دستگاه ضد عفونی کننده ازون با الکل و کلر

استفاده از آب ازونیزه شده جهت ضد عفونی محیط های شهری ، بیمارستانی ، اماکن عمومی ، خودروهای مکانیزه ،سطل زیباله های شهرداری ،پسماندهای بیمارستانی و… روز به روز افزایش می یابد. خاصیت عفونت زدایی ازون بیانگر پتانسیل بالای اکسیده شدن این عنصر مفید می باشد.که در بالا به شرح نحوه عملکرد آن به اندازه کافی پرداخته شد.قدرت ضد عفونی کنندگی گاز ازون 4 برابرالکل و 25 برابرکلر می باشد .و امتیاز دیگر این گاز بر سایر ضدعفونی کننده ها این است که زمان کمتری جهت تکمیل فرایند ضد عفونی نیاز می باشد. استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده ازون فاقد هزینه های جانبی مانند استفاده از مواد شیمیایی می باشد زیرا تنها ماده مورد استفاده در این دستگاه اکسیژن موجود در هوا است و به هیچ ماده ای جهت ضدعفونی نیاز نیست.

Ozone disinfectant machine
بیمارستان شهید بهشتی کاشان

دستگاه ضد عفونی کننده ازون مزیتهای زیر را دارا است:

 1. مزیت دستگاه ضد عفونی کننده محیط ، مه پاش ازون از بین بردن اکثر میکروارگانیسم های موجود در محیط(ویروس ها ، باکتری ، قارچ …)
 2. قابل طراحی در ابعاد و حجم های مختلف با تو جه به محل مور د نظر می باشد.
 3. عدم وجود ترکیبات شیمیایی مضر محیطی
 4. دستگاه ضد عفونی کننده ازون قدرت بسیار بالاتر از دیگر مواد ضد عفونی کننده دارا می باشد.
 5. هزینه بسیار  پایین این دستگاه نسبت به دیگر روشها
 6. دارای غلظت کلینیکال بدونه اثر منفی بر روی انسان می باشد.
 7. استهلاک بسیار پایین دستگاه
 8. کاربرد آسان دستگاه
Ozone disinfectant machine

دستگاه ضد عفونی کننده ازون برای چه محیط های مناسب است؟

 1. بیمارستان ها و مراکز بهداشت
 2. کارخانه ها و واحدهای تولیدی
 3. کلینیک ها و مطب پزشکان
 4. سالن های زیبایی
 5. پاساژها و مغازه ها
 6. رستوران و غذاخوری ها
 7. بانکاه ،ادارات و سازمانهای دولتی و غیر دولتی
 8. میادین میوه و تربار
 9. اماکن عمومی و خودروهای مکانیزه
 10. محیط های شهری و وضدعفونی سطل زباله های شهر داری
 11. رفع عفونت های پسماند های حاصل از بیمارستانها
 12. منازل و….                               
Ozone disinfectant machine

قیمت دستگاه ضدعفونی کننده ازون

اگر شما عزیزان می خواهید دستگاه ضدعفونی کننده ازون را در محل کار یا زندگی خود نصب کنید. کارشناسان و مشاوران ما شما را در این امر راهنمایی خواهند کرد و با توجه به حجم و وسعت مکان مورد استفاده دستگاه مور د نظر را برای شما نصب خواهند نمود. اندازه دستگاه از نوع کلینیکال آن که برای مکانهای با وسعت کوچک تا اندازه دستگاه به صورت تونلی و ژنراتور آب ازون که به تانکرهای با حجم متفاوت نصب می باشد، متفا وت است. جهت اطلاع از قیمت و اطلاع از نوع مورد نیاز شما می توانید با شماره زیر تماس بگیرید واطلاعات لازم را از مشاوران کسب نماید.

Ozone disinfection machine
صنوبر اسماعیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید